Дніпро впевнено розібрався з Наполі

У матчі третього туру групового етапу Ліги Європи дніпропетровський Дніпро обіграв одного з грандів Серії А - італійський Наполі (3:1).

Підопічним Хуанде Рамоса вдалося на старті поєдинку провести швидкий гол. На другій хвилині Артем Федецький поборовся у штрафному, і в падінні кінчиком ноги переправив м'яч у сітку після передачі Євгена Селезньова.

За 3 хвилини до закінчення першого тайму Матеус після пасу Селезньова красиво перекинув голкіпера Розетті 2:0.

Спочатку другого тайму тренер Вальтер Маццарі, відчувши запах смаженого, почав випускати на поле своїх лідерів - Кавані і Пандєва.

Уругвайська зірка Наполі Кавані чи не першим дотиком м'яча змусив серйозно турбуватися оборону і голкіпера Дніпра. А через кілька секунд той же Кавані головою міг замкнути навіс Ароніки, але влучив у штангу.

Неаполітанці після замін перехопили ініціативу і притиснули на деякий час гравців Дніпра до своїх воріт.

Команда Рамоса не стала будувати у своїй штрафній «автобус» і тягнути час, а відповідала гострими контратаками, одна з яких завершилася третім м'ячем у ворота Наполі.

Жуліано після подачі з лівого флангу з другої спроби пробив воротаря.

Розмочили рахунок італійці за 15 хвилин до кінця основного часу. Едінсон Кавані точно пробив з пенальті.

Після цієї перемоги Дніпро з трьома перемогами впевнено очолює свою групу.

Ще один український представник у Лізі Європи - харківський Металіст на виїзді переграв норвезький Русенборг 1:2.

Дніпро - Наполі - 3:1

Голи: 1:0 Федецький (2), Матеус (42), Джуліано (64), Кавані (75).

Дніпро: Лаштувка, Чеберячко, Мазух, Стрініч (Канкава, 37), Ротань, Мандзюк, Джуліано (Денисов, 82), Федецький, Матеус, Зозуля (Калинич, 59), Селезньов

Наполі: Розаті, Гамберіні, Ароніка, (Інлер, 79), Фернандес, Джемайлі, Донадель (Пандєв, 52), Доссена, Варгас, Місце, Інсінье (Кавані, 52)

Попередження: Канкава, Мазух - Донадель, Дземан, Фернандес #img_gallery#