«Барселона» обіграла «Реал» в першому матчі 1 / 4 фіналу Кубка Короля

Каталонська «Барселона» в гостях на «Сантьяго Бернабеу» завдала поразки «Реалу» в першому матчі 1 / 4 фіналу Кубка Короля 2:1.

На 11-й хвилині матчу Роналду відкрив рахунок у поєдинку, і, як виявилося, це був єдиний м'яч його команди. Після перерви «Барселона» кинулася відіграватися і на 49-й хвилині Карлес Пуйоль, після подачі з флангу, в падінні головою рахунок зрівняв. Перемогу «Барселоні» приніс на 77-й хвилині Ерік Абідаль.

«Реал» - «Барселона» - 1:2

Голи: Роналду (11), Пуйоль (49), Абідаль (77).

«Реал»: Касільяс, Карвалью, Рамос, Коентрау, Пепе (Гранеро, 80), Л. Діарра, Алонсо (Озіл, 66), Алтинтоп, Хаміт, Ігуаїн, Бензема (Кальехон, 66), Роналду.

«Барселона»: Хосе Пінто, Піке, Дані Алвес, Бускетс, Пуйоль, Абідаль (Алькантара, 86), Хаві, Іньєста (Адріано, 81), Фабрегас, Санчес (Куенка, 87), Мессі.#img_gallery#