«Манчестер Сіті» впевнено обіграв «Ліверпуль»

У центральному матчі 20-го туру чемпіонату Англії «Манчестер Сіті» завдав поразки «Ліверпулю» 3:0.

«Ман Сіті» швидко відкрив рахунок у матчі. На 10-й Серхіо Агуеро зважився на дальній удар і цим застав зненацька голкіпера Пепа Рейну, який пустив м'яч під руками.

Збільшити перевагу команді Роберто Манчіні вдалося до перерви. Сільва подав з кутового на Яя Туре, який елегантно в британському стилі головою підсік м'яч під поперечину. Пепе Рейні не залишалося не чого як розвести руками, що він власне кажучи і зробив.

Третій м'яч на 75-й провів Джеймс Мілнер, впевнено реалізувавши одинадцятиметровий удар.

«Ман Сіті» догравав матч у меншості, на 73-й хвилині Гарет Баррі покинув поле отримавши другу жовту картку.

«Манчестер Сіті» - «Ліверпуль» - 3:0

Голи: Агуеро (10), Я. Туре (33), Мілнер (75, з пенальті)

«Манчестер Сіті»: Харт, Компані, К. Туре, Річардс, Кліши, Яя. Туре, Баррі (Лескотт, 76), Сільва, Агуеро, Мілнер, Джеко, (Джонсон, 72)

«Ліверпуль»: Рейна, Шкртел, Аггер, Джонсон, Енріке (Джеррард, 57), Адам, Даунінг, Хендерсон (Родрігес, 77), Спірінг, Кюйт, Керролл (Белламі, 57)

Попередження: Баррі (45), Аггер (75), Джонсон (56)

Вилучений: Баррі (73, друга жовта)#img_gallery#