В Афінах без голів і переможця. Фотоогляд

Перший стиковий матч за вихід на чемпіонат світу, що відбудеться наступного року у ПАР, між Грецією та Україною завершився миром.

В Афінах команди не забивали – 0:0. Володар єдиної путівки на мундіаль-2010 визначиться на «Донбас-Арені» 18 листопада.

Перший небезпечний момент у матчі створили українці. Андрій Шевченко зі штрафного метрів із 22-ох пробив низом – Цорвас майстерно виконав свою роботу, парирувавши удар українця. На момент «синьо-жовтих» греки відповіли ударом у руки П’ятова Карагуніса. Другий удар в намрямку воріт греків знову провів Шевченко, і знову зі штрафного, щоправда цього разу метрів із 28-ми. Цього разу «смугастий» пролетів поруч зі стійкою. Із відповіддю господарі не забарилися, навіть зуміли забити гол однак, на щастя для нас, зробили це з офсайду.

Загалом, як і прогнозувалося, греки поступово перехопили ініціативу і заграли «першим» номером. А гра на контратаках у підопічних Михайличенка вдавалася. Покарати за необачність у захисті "еллінів" у першій половині тайму міг Ротань. Руслан відверто поспішив з ударом із вигідної позиції.

Наступний дзвіночок біля воріт Цорваса пролунав за десять хвилин до завершення першого тайму. Ракицький виконав дальню передачу на Мілевського, Артем віддав пас на Гусєва, а той прямолінійно пробив у руки кіперу. А що греки? Господарі поля хоч і володіли м’ячем, однак по-справжньому заставили панікувати П’ятова наприкінці тайму. Після двох «пожеж» біля воріт українців, Гекас заставив ойкнути нас після подачі зі штрафного. На щастя, Андрій П’ятов піймав м’яч «намертво» після, здавалося б, «мертвого» пострілу нападника господарів.

Загалом, «чверть» битви Греція – Україна підтвердила факт, що команда Отто ре Хагеля - міцний горішок. Утім, розколоти його Шевченку та компанії цілком реально, навіть на афінському «Олімпійському».

Початок другої 45-хвилинки розпочався дальнім ударом Самараса. Завдяки вдалій грі Пятова небезпекою тут не «пахло». А чим «запахло» біля воріт греків на 56-ій хвилині матчу, мабуть, нагадувати не варто. Гусєв, отримавши пас від Шевченка, вийти сам на сам із Цорвасом не зміг, а удару Мілевського забракло влучності. Це був найнебезпечніший момент у матчі, який дружина Михайличенка реалізувати не зуміла. Наступне слово було за Михаликом. Тарас метрів з 24-ох «смачно» приклався до м’яча, проте Цорвас врятував свою команду. Щось схоже через десять хвилин вийшло у Кобіна, однак Василь, на відміну від Тараса, у рамку не влучив. А як відповів Самарас! Сімка греків потужно пробив з-за меж штрафного майданчика -м’яч пролетів над поперечкою.

Якщо у цьому епізоді нас "пронесло", то греків у - наступному. Ньюсмейерами атаки стали Ярмоленко та Мілевський. Перший прострілив у штрафний майданчик, а другий надто довго думав що робити із м’ячем, і момент було втрачено. Натомість греки відповідали не менш небезпечно. Скільки «пожеж» виникло біля воріт Пятова, годі й рахувати. На останній хвилині матчі Кірякос міг приенести перемогу грекам, однак нас пробачив - м'яч пролетів поруч зі стійкою. На цьому гра завершилася. Нам пощастило вивести нічию і не пощастило вирвати перемогу.

Повторний поєдинок між цими командами відбудеться 18 вересня у Донецьку. Саме там команди розіграють єдину путівку на чемпіонат світу. Усе в наших руках, а тоніше у ногах бійців Михайличенка.