'Інтер' розгромлений 'Міланом'

Дубль Пато і гол Кассано змусили «Інтер» капітулювати перед «Міланом» в одному з найважливіших матчів серії А.

Один з найважливіших матчів всієї Серії А виправдав очікування всіх, крім уболівальників «Інтернаціонале». На 43-й секунді матчу Пато відкрив рахунок і довів трибуни "Сан Сіро» до екстазу, а трибуни «Джузеппе Меацца» привів у шок. Як виявилося, все це було закономірним і мало логічне продовження. До середини першого тайму команда Леонардо не могла просто перейти на чужу половину поля. Думати про якісь небезпечних моментах біля воріт «Мілана» взагалі не варто. Реальну і єдину можливість відігратися упустив Самуель Ето'О. На 44-й хвилині матчу камерунець не зумів переправити матч у порожні ворота «россонері» з чотирьох метрів.

У другому таймі «побиття» Інтера продовжилося з новою силою. Цьому посприяв Крістіан Ківу, який отримав червону картку на 54-й хвилині. Якби не майстерність Жуліо Сезара, то рахунок міг бути і двозначним. Але «Мілан» обмежився трьома голами. Пато зробив дубль, замкнувши простріл Абате на 62-й хвилині. «Добив» «чорно-синіх» Кассано, реалізувавши пенальті за дві хвилини до кінця матчу. Підсумок - закономірна перемога «россонері» - 3:0.