Шахтар не втримав перемогу у поєдинку з Борусією

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів донецький Шахтар на останніх хвилинах не втримав перемогу над дортмундською Боруссією.

Перші хвилини матчу німці виглядали цікавіше, впевнено наступаючи на Шахтар і змушуючи гірників оборонятися великими силами.

Перший по справжньому небезпечний момент виник на 17-й хвилині біля воріт Шахтаря. Після подачі з кутового Хуммельс класним ударом головою перевірив на міцність поперечину воріт П'ятова.

На 31-й хвилині Луїс Адріано заробив штрафний поблизу воріт Боруссії, який бездоганно виконав капітан Шахтаря Даріо Срна.

Під завісу першого тайму Роберт Левандовськи скористався неузгодженістю в діях захисників, які перешкодили один одному винести м'яч, спокійно поклав м'яч у кут — 1:1.

Другий тайм Боруссія почала також дуже потужно, а у підопічних Мірча Луческу гра в атаці зовсім не клеїлася.

В середині другого тайму наставник гірників зробив мудрий хід, випустивши на поле свіжого Дугласа Косту замість Тайсона. Бразилець дуже яскраво включився в гру і через пару хвилин після своєї появи на полі відмінно відгукнувся на дальній пас від Ракицького, прийнявши м'яч першим дотиком грудьми, а другим — точно пробив у нижній кут воріт Вейденфеллера.

Однак німці не стали відступати і пішли в атаку великими силами. Ближче до завершення поєдинку тиск на ворота П'ятова став зростати, кутові пішли один за іншим, в одному з яких гості і зрівняли рахунок.

Шмельцер виконав кутовий точно на Хуммельса, який головою переправив м'яч у сітку воріт — 2:2.

Цілком справедлива нічия, яка набагато ускладнює Шахтарю вихід у наступний раунд.

Матч-відповідь відбудеться 5 березня в Дортмунді.

Шахтар — Боруссія Д — 2:2

Голи: Срна, 31, Коста, 68 — Левандовськи, 41, Хуммельс, 87

Шахтар: П'ятов, Рац, Срна, Ракицький, Чигринський, Хюбшман, Фернандіньо, Тайсон (Коста, 62), Мхітарян, Адріано, Тейшейра (Едуардо, 84)

Боруссія Д: Вайденфеллер, Шмельцер, Піщек, Сантана, Хуммельс, Бендер, Блащиковськи (Ляйтнер, 80), Ройс (Шибер, 90 +1), Кель, Левандовськи, Гетце

Попередження: Фернандіньо #img_gallery#