Перший сезон Роналду в Саудівській Аравії завершився травмою

Нове підписання "Аль-Насср" контракту з Кріштіану Роналду під час пресконференції в парку Мрсул, Ер-Ріяд, Саудівська Аравія, 3 січня 2023 року. (Ahmed Yosri/Reuters)

Кріштіану Роналду пропустив заключний матч саудівської професійної ліги через травму, тоді як його команда "Аль-Насср" завершила сезон у середу перемогою 3:0 над "Аль-Фатехом", повідомляє Reuters.

Португальський форвард вирішив не сидіти на лавці запасних під час невдалого завершення свого першого сезону в Саудівській Аравії після того, як приєднався до "Аль-Насср" у січні за контрактом, вартість якого, за оцінками ЗМІ, перевищує 200 мільйонів євро (213,5 мільйонів доларів США).

У підсумку 38-річний гравець забив 14 голів у 16 матчах, відігравши кожну хвилину кожної гри чемпіонату, за винятком нічиєї 1:1 з "Аль-Еттіфаком" минулого місяця, коли він був вилучений на 84-й хвилині, і фінального матчу в середу.

Цього сезону "Аль-Насср" не здобув жодного титулу і закінчив чемпіонат на другому місці, відставши на п'ять очок від чемпіона — "Аль-Іттіхаду".